A A A

O nas :-)


Nazywam się Daniel Puchalski prowadzę szkołę narciarską, jestem instruktorem SITN-PZN narciarstwa zjazdowego i biegowego oraz instruktorem narciarstwa wysokogórskiego. Będąc Ratownikiem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego szczególny nacisk kładę na bezpieczeństwo ucznia podczas lekcji. Każdy uczeń naszej szkoły dostaje na czas lekcji bezpłatnie kask narciarski.

Ponadto jestem wykładowcą i prowadzącym zajęcia na państwowych kursach instruktorów narciarstwa.

Szkoła Narciarska i Snwboardowa na stoku narciarskim "Zniesienie" w Przemyślu prowadzi szkolenie w zakresie podstawowym jak i doskonalącym  posiadane już umiejętności narciarskie. Ponadto prowadzimy wykłady i zajęcia praktyczne na stopnie instruktora narciarstwa zjazdowego.

Dla osób nie zdecydowanych co do zakupu własnego sprzętu narciarskiego, proponujemy lekcje wraz ze sprzętem narciarskim, pozwoli to w najwygodniejszy dla Państwa sposób skorzystać z uroków narciarstwa.

Naszą najlepszą rekomendacją są setki narciarzy, których bezpiecznie i skutecznie wprowadziliśmy w świat białego szaleństwa, odpukać, ani jednej kontuzji i reklamacji:-)Zapraszamy na lekcje, pomocne informacje znajdziecie w zakładkach szczegółowych, do zobaczenia na stoku!

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie pracy na przemyskim stoku narciarskim oraz kilkunastoletnie w szkoleniu na śniegach Tatr i Sudetów.

 

Daniel Puchalski.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com