A A A

Doskonalenie jazdy na nartach-elementy carvingu,jazda na krawędziach

Zapraszam wszystkich chętnych do nauki i doskonalenia skrętu równoległego ciętego na krawędziach, popularnie carvingu. Wszyscy jeździmy na nartach taliowanych lecz nie wszyscy wykorzystujemy wszystkie możliwości jakie oferuje nam współóczesna narta zjazdowa. Oczywiście nie jest to konieczne, nie ma skrętów lepszych lub gorszych w narciarstwie innym niż sportowe, gdzie czas przejazdu wryfikuje technikę jazdy. Ważne by z narty korzystać świadomie. Jest to podstawą bezpieczeństwa i fundamentem frajdy jaką daje narciarstwo. To my decydujemy jaki skręt wykorzystujemy w zależności od terenu i warunków śniegowych. Na szczęście minęły czasy gdy każdy kto ześlizgiwał w skręcie automatycznie nie umiał jeździć na nartach:-) Ale ja proponuję właśnie tę krawędź, dla innych wrażeń,dla poszerzenia umiejętości i większej frajdy!!

Do nauki i doskonalenia proponuję specjalne narty,snowblady. Snowblade, to krótkie 99 centymetrowe narty, na których poznajemy inną stronę przyjemności, jaką daje narciarstwo. To nie tylko trening, ale również wspaniała zabawa dla wszystkich narciarzy od początkujących po zaawansowanych. Na każdym poziomie umiejętności narty te mogą uczyć i bawić na różne sposoby, pozwalając przy tym na doskonalenie techniki.

Planując trzy godziny doskonalenia proponuję nagrywanie zajęć i postępów w nauce. Godzina nauki wraz ze sprzętem kosztuje 70 zł.

Zapraszam, Daniel Puchalski Instruktor Narciarski SITN-PZN

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com